Buradasınız: Ana sayfa - Futbolcu Ücretleri - Sabri Sarıoğlu Maaşı Ne Kadar? Galatasaray Ücreti
 
SON DAKİKA TRANSFER HABERLERİ: Manchester United, Heerenven'in 18 yaşındaki savunmacısı Jeremiah St Juste'yi ara transfer döneminde alıyor. **** Real Madrid, 35 milyon avro ödeyerek Alvaro Morata'yı yeniden Madrid'e getirecek. **** Arsenal, Juventus'ta forma şansı bulamayan gen savunmacı Danielle Rugani için 13 milyon avro ödemeye hazır. **** Liverpool'un yıldızı Philippe Coutinho, İspanyol devinin gündeminde. Barcelona, Ocak ayında Liverpool'un kapısını çalacak. **** Swansea City, 8 milyon sterlin değerindeki Leeds orta sahası Sam Byram'la ara transfer için el sıkıştı. **** Empoli'nin 23 yaşındaki golcüsü Riccardo Saponara Everton'ın takibinde. Mersyside'ın mavileri devre arasında soluğu İtalya'da alabilir. **** Bir süredir Valencia savunmacısı Jose Luis Gaya'yı izleyen Chelsea, oyuncuyu transfer etmek için sözleşmesindeki serbest kalma maddesinden faydalanacak. **** Inter'in tecrübeli forveti Rodrigo Palacio, vatandaşı Tevez gibi eski tamını Boca'ya dönüyor. **** Fenerbahçe devre arasında Arsenal'in yıldızı Mesut Özil'i kadrosuna katmak adına önemli bir girişimde bulunacak.
 

Sabri Sarıoğlu Maaşı Ne Kadar? Galatasaray Ücreti

sabri-sarioglu

Galatasaray’da tecrübeli futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun sözleşmesi uzatıldı. Sarı-kırmızılı kulüp, Sabri Sarıoğlu ile 1+1 yıllığına anlaşmaya varıldığını açıkladı. Açıklamada, tecrübeli sağ beke ödenecek ücret ile ilgili bilgiler de yer aldı.

GALATASARAY SABRİ SARIOĞLU’NA NE KADAR GARANTİ ÜCRET ÖDEYECEK?

Galatasaray’ın Sabri Sarıoğlu’na her sezon için 4.800.000 lira garanti ücret ödeyecek.

GALATASARAY SABRİ SARIOĞLU’NA YILLARA GÖRE NE KADAR ÜCRET ÖDEYECEK?

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yer alan açıklamada, Erkan Zengin’le yapılan anlaşma şu şekilde:

“Profesyonel futbolcumuz Sabri Sarıoğlu ile şirketimiz arasında 1+1 sezon (son sene opsiyonlu) için sözleşme yenilenmesi konusunda mutabakata varılmıştır (opsiyon şartı futbolcunun 2015-2016 sezonunda 15 resmi müsabakada ilk 11’de oynaması veya 20 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde geçerlilik kazanacaktır). Buna göre 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında (eğer uzatılırsa) futbolcuya her bir sezon için net 4.800.000 lira sabit transfer ücreti ve net 45.000 lira maç başı ücreti ödenecektir. Ayrıca futbolcunun ilgili sezonlarda 15 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde, futbolcuya net 300.000 lira prim ödenir. 30 resmi müsabakada fiilen oynaması durumunda ise futbolcuya net 300.000 lira ekstra prim ödenir.”

GALATASARAY SABRİ SARIOĞLU’NA MAÇ BAŞI NE KADAR ÜCRET ÖDEYECEK?

Galatasaray’ın Sabri Sarıoğlu’na ödeyeceği maç başı ücret konusunda kulüp tarafından yapılan açıklamada Sabri Sarıoğlu’nun maç başı net 45.000 lira ücret alacağı belirtilmiştir.

GALATASARAY SABRİ SARIOĞLU’NA NE KADAR PRİM VERECEK?

Galatasaray’ın Sabri Sarıoğlu’na ödeyeceği prim konusunda kulüp tarafından yapılan açıklamada Sabri Sarıoğlu’nun her sezon 15 resmi müsabakada fiilen oynaması halinde, Sabri Sarıoğlu’na net 300.000 lira prim ödeneceği, 30 resmi müsabakada fiilen oynaması durumunda ise Sabri Sarıoğlu’na net 300.000 lira ekstra prim ödeneceği belirtildi.

GALATASARAY SABRİ SARIOĞLU’NA İÇİN NE KADAR BONSERVİS ÖDEDİ?

Galatasaray Kulübü, Sabri Sarıoğlu bonservisi kulüpte olan bir futbolcu olduğundan bedel ödemedi.

Etiketler:, , , , , , , ,

Comments are closed.

Sponsor bağlantılar